foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasza szkoła

Serdecznie podziękowania dla wszystkich uczniów, rodziców i osób postronnych, które przyłączyły się do szkolnej zbiórki: "Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci", która odbywała się w naszej placówce w dn. 30.04-08.05. 2019r. Pragniemy podziękować pracownikom Urzędu Miasta w Nasielsku za dołączenie do akcji oraz miłą współpracę a w szczególności Sz. P. Radosławowi Romanowskiemu za pomoc w zorganizowaniu sprzętu. Zbiórka ta jest kolejną edycją dotycząca recyklingu rzeczy m.in. tj.: sprzętu RTV, AGD, urządzeń elektrycznych, tonerów, baterii, z naszej okolicy razem z firmą Greenofice,w której udział bierzemy już 5 raz. Dzięki takiej akcji oczyszczamy nasze wspólne środowisko, w którym żyjemy, jesteśmy laureatami międzynarodowego programu:" Zielona flaga"a także możemy prowadzić inne nasze działania ekologiczne, które pogłębiają wiedzę i świadomość naszych uczniów Dzięki tej akcji pozyskujemy również środki finansowe, za każdą ilość zebranych elektrośmieci przeliczane są bony a potem wymieniane są na nagrody rzeczowe u Partnerów firmy Greenoffice tj.: sprzęt sportowy, artykuły biurowe.

2019 Copyright Zespół Szkół Nr 3 w Cieksynie Rights Reserved