foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasza szkoła

Nasza placówka nawiązała współpracę z firmą eko-system w związku z akcją: "tusz do paki", której beneficjentem jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Zadaniem akcji jest przynoszenie zużytych tuszów z drukarek atramentowych. Dzięki temu chronimy środowisko przed zanieczyszczeniem i przyczyniamy się do zmniejszenia wysypisk śmieci,realnie wpływamy na zmniejszenie zużycia surowców nieodnawialnych (np. ropy naftowej),pozbywamy się kłopotliwego odpadu, którego nie można wyrzucać do normalnego śmietnika,zmniejszamy ilość energochłonnych procesów produkcyjnych przyłączamy się do akcji dokarmiania zwierzaków w schroniskach - im więcej zbierzemy tuszów, tym więcej karmy trafi do ich misek,uczymy dzieci postaw proekologicznych i empatii. Zapraszamy do wzięcia udziału zarówno dzieci jak rodziców i okolicznych mieszkańców. Tusze prosimy przynosić do sekretariatu szkolnego do 11 czerwca 2021r

wizualizacja tuszdopaki

Empiriusz już dotarł !!!


Wirtualne Laboratorium Empiriusz to nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli uczniom klas VII – VII w przyjazny, bezpieczny i ekonomiczny sposób realizować podstawę programową nauczania chemii.

Dzięki niemu nasza pracownia chemiczna została wyposażona  w kompleksowe, nowoczesne narzędzie do przeprowadzania angażujących zajęć w wirtualnej rzeczywistości.

Lekcje będą atrakcyjne , a eksperymenty całkowicie bezpieczne!


Planujemy również zorganizować warsztaty dla rodziców, aby mogli przenieść się w wirtualny świat doświadczeń .

14

2

3

2021 Copyright Zespół Szkół Nr 3 w Cieksynie Rights Reserved