foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasza szkoła

 

W dniu 7 grudnia 2020r. nasze przedszkolaki z oddziału 5-latków obchodziły mikołajki. Tradycyjnie, panował u nas szczególny klimat, przede wszystkim za sprawą  szanownego Gościa. Dzieci rozpoznały Go od razu - to Mikołaj. Był to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. Mikołaj dotarł do szkoły z workiem pełnym prezentów, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Dla każdego dziecka znalazła się słodka niespodzianka i dla młodszego i dla starszego, i dla grzecznego i mniej grzecznego. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko i sprawiło dzieciom wiele radości i wrażeń.
Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku!
tekst/ zdjęcia sekretariat szkolny

 

 

justa mikołajki

2021 Copyright Zespół Szkół Nr 3 w Cieksynie Rights Reserved