foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasza szkoła

Grudzień to okres przedświąteczny, który nierozerwalnie łączy się z pieczeniem pierniczków i ich zapachem. Pani Wicedyrektor Kinga Majchrzak postanowiła trochę tego magicznego i świątecznego zapachu wnieść do naszej szkoły. Nasi pierwszoklasiści przed przystąpieniem do tego zadania odbyli pogadanki na temat higienicznego i estetycznego przygotowania oraz spożywania posiłku. Podczas zajęć dekorowali wcześniej upieczone pierniczki o różnych kształtach.Pomysłów na najpiękniej udekorowany piernik było tysiące, za sprawą akcesoriów do lukrowania przyniesione przez p. Wicedyrektor, z wielką starannością dzieci podeszły do tego zadania. Uczniowie z zajęć wychodzili bardzo zadowoleni, ponieważ mieli okazję nauczyć się w praktyce jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia jak zrobić smaczne ciasteczka oraz poćwiczyć formy plastyczne.

Zdjęcia/ tekst: sekretariat szkolny
1

2

3

2021 Copyright Zespół Szkół Nr 3 w Cieksynie Rights Reserved