foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasza szkoła

#RazemNaŚwięta Święta to czas szczególny w roku kiedy umacniamy więzi z najbliższymi, dzielimy się pozytywnymi uczuciami i spędzamy czas razem. Często jednak zapominamy, że właśnie to jest najważniejsze, a nie to, jakie będą nam towarzyszyły potrawy i jakie prezenty znajdziemy pod choinką. Nasza Placówka przyłączyła się do kolejnej edycji "Razem na Święta"W tym roku przez sytuację w całym kraju oraz przez zdalne nauczanie mamy mniej możliwości aby przeprowadzić zbiórki tak jak to co roku robiliśmy, dla biednych rodzin z naszej okolicy, dzieci z Domu Dziecka w Chotomowie, czy dla bezdomnych zwierząt...postawiliśmy w tym roku na stworzenie kart, które zostaną wręczone Mieszkańcom naszego okolicznego Domu Pomocy Społecznej w Nasielsku. Wielu z nas troszczy się na co dzień o osoby starsze, które w każdy dzień potrzebują intensywnej opieki, dlatego w naszych uczniach chcemy zaszczepić pamięć o osobach starszych, które na co dzień żyją z dala od swoich najbliższych. Karty stworzone przez naszych uczniów z wypisanymi osobistymi życzeniami w tym tygodniu zostaną przekazane na ręce Sz. P. Dyrektor DPS w Nasielsku, dla pensjonariuszy, mamy nadzieję że zrobi im się jeszcze milej w te święta podczas ich wspólnej Wigilii. Bardzo dziękujemy tym uczniom, którzy poświęcili w domu swój czas na stworzenie pięknych kart, rodzicom za ich dostarczenie, uczniom odbywającym stacjonarne zajęcia którzy zechcieli uczestniczyć w pomocy przy akcji oraz p. Irenie Kozaczuk za przeprowadzenie przedsięwzięcia. Dziękujemy 😏
Tekst/ zdjęcia: sekretariat szk.

Scan

131271608 816091412506891 3575374814557477066 n

2021 Copyright Zespół Szkół Nr 3 w Cieksynie Rights Reserved